Koupě nemovitostí

Jak si vybrat tu pravou nemovitost

Přejete si nové bydlení, ale nevíte ještě přesně, jaké? Naštěstí nemusíte strávit tříbením myšlenek o bydlení půl života. Mám pro vás připravených několik bodů, které vám pomůžou si vše ujasnit. Odpovídejte co nejrychleji, využijte sílu myšlenek.

 1. Jaké jsou vaše finanční možnosti? Hypotéka – dosáhnete na ni?Koupě nemovitosti
 2. Dům, byt, pozemek? V jakém stylu?
 3. Budete chtít dělat nějaké větší rekonstrukce? (Výstavba bazénu, tenisového kurtu, velká zahrada na míru aj.)
 4. Předměstí, město nebo vesnice?
 5. Potřebujete snadný přístup na dálnici?
 6. Uvítáte rychlou pěší dostupnost pro městské služby?
 7. Spíte klidně také v rušných lokalitách nebo v blízkosti MHD?
 8. Potřebujete v blízkosti bydlení školy, školky?
 9. Jak důležitý je pro vás výhled z okna?
 10. Bezbariérový, s výtahem, schodiště? Máte speciální přání?
 11. Zvládnete bydlení ve starém domě?
 12. Kolik potřebujete pokojů? Kolik koupelen? Chcete také pokoj pro hosty?
 13. Plovoucí podlaha, koberec nebo dlažba?
 14. Domácí mazlíčci ano-ne? Musí vaše nemovitost splňovat zvláštní vlastnosti kvůli domácím mazlíčkům?
 15. Potřebujete parkovací stání nebo garáž?

Už víte? Skvěle, můžeme jít na to! Pokud náhodou stále ještě trochu tápete nebo byste si o nemovitostech radši s někým promluvili, zavolejte mi a domluvíme si spolu schůzku. Cesta realitním trhem rozhodně není dlouhou náročnou poutí, obzvlášť, když máte s sebou na cestu skvělého parťáka v podobě realitního makléře.

Proces koupě nemovitosti

Koupě nemovitostiNašli jste inzerát o prodeji bytu ve vaší vytoužené lokalitě. Na fotkách se vám líbí a na prohlídce jste z něj nadšení. Cítíte se v bytě od začátku jako doma a na všechny dotazy jste od prodávajících dostali uspokojující odpovědi. Ještě na místě se rozhodnete byt koupit. Nadšení ale může vystřídat mírná nervozita, protože vás hned napadne: “Čím teď vlastně začít a na co se připravit? Budu muset něco zařídit? Co když na něco závažného zapomenu? Takový byt se totiž nekupuje každý den.”

Spolehněte se na realitního makléře, prodejem nemovitostí se zabývá pravidelně. Má potřebné vědomosti a provede vás celým procesem koupě bytu krok za krokem. S makléřem na nic nezapomenete. Má prověřený vámi vybraný byt a také prodávajícího, nečeká na vás žádné nepříjemné překvapení. Spolupracuje s advokáty, kteří vyhotoví řádné rezervační smlouvy a také kupní smlouvy. Pro uchování celé kupní ceny nemovitosti má k dispozici advokátní úschovu, vaše peníze budou v bezpečí. Realitní makléř zařídí veškeré vklady na katastru nemovitostí a vyjedná také s dalšími úřady vše potřebné. Pomůže s přepisy energií a vyzná se v dostupných distributorech ve vaší nové lokalitě. Nakonec se podepíše předávací protokol, dostanete do ruky vytoužené klíče a můžete se stěhovat.

Líbí se vám taková spolupráce? Pojďme do toho tedy spolu!

Financování

Byt se vám líbí, ale nemáte našetřenou celou kupní částku? Potřebovali byste si půjčit peníze, ale bojíte se, že vám v bance nedají příznivé podmínky půjčky? Mám pro vás skvělé řešení! Zeptejte se mě na naši RE/MAX hypotéku. Jedná se o náš vlastní produkt, postará se o vás náš tým odborných hypotéčních makléřů. Pro naše klienty zkrátka zajišťujeme během koupi nemovitosti kompletní servis.