Reference

Co o mně říkají moji klienti

Jsem zastáncem otevřeného jednání. Zde si o mých dosavadních výsledcích můžete přečíst. Těším se na setkání s vámi!

Profesionální vystupování, vstřícný přístup, kompletní servis ve prospěch klienta. M.V.

, 4.9.2018

Paní Buráňová je velmi ochotná a rázná, perfektní spolupráce, ochota. Dostalo se mi všeho, i toho, co jsem neočekával. O.F.

, 4.9.2018

Oceňuji výbornou spolupráci, rychlost vyřízení, vstřícnost, profesionální vystupování a komplexnost prodeje.

, 4.9.2018

S paní Buráňovou jsme velmi spokojeni, děkujeme za její vstřícný přístup, nápady pri prezentaci domu, velmi dobrou komunikaci a milý dárek na památku.

S profesionální kvalitou paní Buráňové jsem byl velmi spokojen a doporučím ji lidem, kteří budou chtít prodat/koupit, nebo pronajmout nemovitost, neboť Remax má nadnárodní působnost a tím zde existuje větší pravděpodobnost realizace záměru než u regionálních realitních kanceláří! M.T.

Velmi ochotná a schopná makléřka.

Paní Buráňová je vynikající profesionálka, kterou její práce baví. Dokáže velmi rychle nalézt řešení v proměnlivých situacích prodeje a nákupu nemovitostí. Její dobrá nálada je přímo nakažlivá.

Makléřka projevila velmi profesionální přístup při poměrně komplikovaném případu prodeje nemovitosti. Tuto nemovitost vlastnili 4 dědicové, kteří spolu moc dobře nekomunikovali. Díky makléřce však prodej proběhl hladce bez větších zádrhelů. Nemovitost byla navíc zatížena historickou pohledávkou z padesátých let, což bylo důvodem opatrnosti z pohledu potenciálních zájemců. I tento problém dokázala makléřka vyřešit a tuto pohledávku ze zápisu v katastru vymazat.