Realitní makléřka

Kamila BuráňováKdo jsem

Jsem realitní makléřka společnosti RE/MAX Plus. Od roku 2010 se starám o realizace prodejů domů, bytů a pozemků zejména v Uherském Hradišti a Zlínském kraji.

Kde působím

Uherské Hradiště a jeho okolí je mojí celoživotní láskou. Myslím si, že nikde není tak krásně jako v oblasti Moravského Slovácka. Současně mě naleznete ve Zlínském kraji. Jedná se především o lokality Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice, Otrokovice, Buchlovice, Ostrožská Nová Ves, Uherský Ostroh, Slavičín, Bojkovice, Valašské Klobouky a částečně působím i v Jihomoravském kraji (od Veselí nad Moravou po Strážnici). Ráda vám zde pomůžu najít nové bydlení.

Realitní služby

Ráda vám pomůžu s koupí, prodejem nebo pronájmem domu, bytu nebo pozemku. Nemovitosti mění naše životy a zkvalitňují je. Postarám se o hladký průběh prodeje vašeho domu od první společné kávy až po předání klíčů (kvalitní inzerce, Home staging, jednání s úřady, advokátní úschova, vytvoření smluv, pomoc s hypotékou aj.)  Pokud prodáváte svoji nemovitost, vypracuji vám odhad tržní ceny zdarma.